Eilinių mokslo metų pabaiga

10-klAtėjo mokslo metų pabaiga. Šia proga mūsų gimnazijos 5-8, IG – IIIG klasių mokiniams vyko paskutinės 2016-2017 mokslo metų  dienos šventė. Kad šventė būtų dar įspūdingesnė IG klasės mokiniai paruošė  koncertą savo gimnazijos draugams bei mokytojams. Danuta Anichovskaja, gimnazijos direktorė, padėkojo mokytojams ir mokiniams už vaisingą darbą ir padėkojo  jaunimui už  pasiektus rezultatus, palinkėjo gerų atostogų.

Kiekvienas, kuris pasiekė aukščiausią mokymosi rezultatą, laimėjo apdovanojimus sporto varžybose, įvairiuose konkursuose, dalykų olimpiadose arba aktyviai dalyvavo  mokyklos gyvenime, buvo apdovanotas  atminimo diplomais.

Linkime mokytojams, mokiniams ir mokyklos darbuotojams ramių ir saugių  atostogų.

Anželika Moroz, socialinė pedagogė