Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas Dieveniškėse

,,O kas gi tu esi, Tėvyne, jei ne mes?/ O kas gi esam mes, Tėvyne, jei ne tu?‘‘. Šiais lietuvių poeto Justino Marcinkevičiaus eilėraščio žodžiais Dieveniškių Adomo Mickevičiaus gimnazijos mokiniai pradėjo šventinę programą, skirtą Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai. Šventė vyko kovo 9 d. Dieveniškių laisvalaikio salėje. Netrūko gražių žodžių, eilėraščių posmų, dainų apie gimtinę. Labai nuoširdžiai skambėjo mokinių žodžiai, kad jie yra jaunieji Lietuvos piliečiai, pasiryžę kurti savo šalies gerovę, ūkį, mokslą, meną ir tikintys Lietuva. Programoje dalyvavo įvairaus amžiaus mokiniai – nuo pradinukų iki abiturientų. Juos paruošė lietuvių kalbos mokytoja J. Česiulienė ir muzikos mokytoja G. Papachina.

Dieveniškių laisvalaikio salė buvo pilna žiūrovų. Susirinko abiejų gimnazijų mokiniai, mokytojai, Dieveniškių gyventojai, atvyko Dieveniškių pasienio užkardos atstovų. Visus su gražia švente pasveikino laisvalaikio salės vedėja T. Plotnikova, Dieveniškių ,,Ryto‘‘ gimnazijos direktorė
L. Mikalauskienė, Adomo Mickevičiaus gimnazijos direktorė D. Anichovskaja. Jos palinkėjo vienybės, tikėjimo ateitimi, šventinės nuotaikos.

20180309_122109

Erika Vasilevskytė, Evelina Žibort, IIIg kl.

Dieveniškių Adomo Mickevičiaus gimnazija