Psichoaktyvių medžiagų vartojimo prevencija

KODAK Digital Still CameraMūsų gimnazijoje psichoaktyvių medžiagų vartojimo prevencijai skiriamas didelis dėmesys. Tuo tikslu 2017 m. balandžio 3 d.  gimnazijoje vyko  sobriologijos paskaitos ,,Psichoaktyvių medžiagų vartojimo prevencija“ 5- 8 klasių ir  I G-IV G klasių mokiniams bei mokinių tėvams ir mokytojoms. Jas skaitė sobriologas blaivybės draugijos ,,OPTIMALISTAS“ viceprezidentas Andrej Chromin.

Per paskaitas  buvo aiškinamos alkoholio, tabako ir kitų narkotinių medžiagų vartojimo priežastys, pasekmės ir būdai, kaip atsikratyti šių žalingų įpročių. Visa pateikta informacija buvo labai prieinama ir suprantama skirtingo amžiaus moksleiviams, tėvams bei mokytojams. Paskaita paliko visiems didelį  įspūdį.

Socialinė pedagogė Anželika Moroz