Velykos Lietuvoje ir Vokietijoje

2017 m. balandžio 5 dieną mūsų gimnazijoje vyko vokiečių velykos-2kalbos šventinė pamoka  “Velykų papročiai Lietuvoje ir  Vokietijoje”. Šventėje dalyvavo  IG-IVG  klasių mokiniai.

I G klasės mokiniai paruošė filmuką, kuriame jie įsivaizdavo esantys iš įvairių Vokietijos miestų ir iš jų siuntė linkėjimus.

II G klasės mokiniai pristatė atvirukus su sveikinimais ir linkėjimais. Šventės metu jie vokiškai visus pasveikino.

III G klasės mokiniai paruošė kūrybinį vaidinimą, kuriame mokiniai pasakojo apie Velykas ir taip pat pasveikino visus su artėjančiomis šventėmis. Šios klasės mokiniai taipogi parodė skaidrių  apie Velykų tradicijas ir organizavo viktoriną šia tema.

IV G klasės mokiniai plačiau papasakojo apie Velykų tradicijas, kiekvienos Velykų dienos svarbą ir ypatumus.

Renginio metu kiekvienas mokinys pajuto šventinę nuotaiką, sužinojo daug naujo apie Velykas Vokietijoje. Buvo labai linksma ir smagu.

Natalija Antonovičiūtė, III G kl. mokinė, Edvin Bicic, IIIG kl. mokinys