Lietuvos mokinių technologijų olimpiada

unnamedBalandžio 20-21 dienomis Kauno Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre vyko Lietuvos mokinių technologijų olimpiada, į kuria aš vykau su technologijų mokytoja metodininke Larisa Sliževska.

Olimpiadoje dalyvavo 101 mokinys, kuriuos suskirstė į keturias darbo grupes: taikomojo meno ir amatų, konstrukcinių medžiagų, siuvimo ir mitybos. Olimpiada vyko pagal mokinių amžiaus grupes: 8-10 kl. ir 11-12 kl. Aš dirbau taikomojo meno ir amatų vyresniojoje grupėje. Gavome užduotį pagamintį papuošalą , kuris turėtų tautiškos ornamentikos elementų. Mūsų darbus vertino aukštos kvalifikacijos komisija. Kiekvienas dalyvis privalėjo atvežti olimpiados II turo darbą. Aš nuvežiau darbą ,,Paslaptinga nuotaikos daiktadėžę‘‘, už kurį gavau Vilniaus dailės akademijos diplomą už kūrybiškas interjero idėjas. Mane apdovanojo VDA prorektorė Eglė Ganda-Bogdanienė.

Man labai smagu buvo dalyvauti technologijų olimpiadoje, sutikau naujų draugų, pasisėmiau naujų, kūrybiškų idėjų bei minčių.

Jovita Mackevič, III g kl. mokinė