Jaunimo apdovanojimai

Balandžio 27 dieną kavinėje „Campaneros“ Šalčininkų rajono 18194218_1360724547306441_5789550376809954572_nsavivaldybė surengė jaunimo apdovanojimus, kurių metu buvo paskelbti nugalėtojai aštuoniose nominacijose. Į kelias nominacijas pretendavo ir  mūsų gimnazijos moksleiviai.

Į „Metų mokinio“ titulą pretendavo Rafal Sobolevski (Eišiškių Stanislovo Rapalonio gimnazija), Saulius Adrukonis (Eišiškių gimnazija), Alina Turkot (Jašiūnų Mykolo Balinskio gimnazija), Sabina Butrimovič (Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija), Jovita Mackevič (Dieveniškių Adomo Mickevičiaus gimnazija).

Skautų draugovė „Step“ ir „Zodiak“, Dieveniškių skautų draugovė „Orly i Jaskółki” ir Kūno kultūros draugija „Sokol“ varžėsi dėl „Metų jaunimo organizacijos“ titulo.

Šiemet nei viena nugalėtojo statulėlė neatiteko mūsų gimnazijos moksleiviams, bet  mokiniai tapo dar labiau motyvuoti dalyvauti mokyklos gyvenime, olimpiadose bei gauti kuo geresnius pažymius, kad kitais metais iš mero Zdzislavo Palevič gautų ne tik diplomus, bet ir nugalėtojų statulėles.
Renginio metu mus džiugino šokių grupė „Smile“ ir grupė „Art of Music“.

Anželika Moroz, socialinė pedagogė