Pasaulinė diena be cigaretės

unnamedGegužės 31 d. pasaulis minėjo Pasaulinę dieną be tabako. Antrus metus iš eilės mes, mūsų gimnazijos mokiniai ir mokytojai, prisidėjome prie Šalčininkų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro inicijuojamos akcijos „Obuolys vietoj cigaretės“, skirtos paminėti šiai dienai.

Akcijos metu visiems mokiniams buvo dalijami obuoliai su atvirlaiškiais, informuojančiais apie rūkymo žalą. Obuolys duodamas kaip sveikos gyvensenos simbolis ir skatinimas nepradėti rūkyti arba mesti šį žalingą įprotį.

Renginio metu vyko viktorina apie rūkymo žalą žmogaus sveikatai, kurią organizavo biologijos mokytoja Valentina Cvilik.

Sveikatą lemia ne likimas ar atsitiktinumas – ją stipriname arba griauname mes patys.

AnželikaMoroz, soc.pedagogė