TOLERANCIJA

Dieveniškių Adomo Mickevičiaus gimnazijoje nuo lapkričio 13d. iki 17d. vyko Tolerancijos dienos minėjimas. Šios savaitės šūkis buvo „Rankos sukuria – rankos sugriauna“ iškabintas ant stendo, su kuriuo visi susidurdavo vos tik įžengdavo į gimnazijos fojė, esančiam pirmame aukšte. Kiekvieną dieną per ilgąsias pertraukas buvo vykdomi skirtingi užsiėmimai pradinių klasių mokiniams ir gimnazinėms klasėms. Šių kūrybiškų užsiėmimų dėka mokiniai geriau susipažino su tolerancija. Tikimės jog mokiniams ši naujai pateikta informacija suteikė naujų žinių bei įtvirtino jau žinomą medžiagą, kurią atsimins ilgą laiką.

Dėkojame mokytojoms, kurios prisidėjo prie tolerancijos savaitės organizavimo : Diana Krečienė , Justyna Provlockaja, Mažena Kaminska ir mokinių savivaldos vadovė Elizai Paškevič.

Parengė : Psichologo – asistentė