Kalėdų šventė

Gruodžio 22-ą, paskutinę dieną prieš žiemos atostogas, gimnazijoje vyko Kalėdų šventė. Į renginį atvyko Dieveniškių parapijos klebonas Domas Valančauskas su seseria  Maryte,  Dieveniškių seniūnė Česlava Marcinkevič, Dieveniškių laisvalaikio salės direktorė Teresa Plotnikova, mokinių tėvai, mokytojai senjorai. Mokiniai vaidino Jėzaus gimimo istoriją, giedojo kalėdines giesmes, parodė angelų ir piemenėlių šokius. Šią dieną mokiniai ir jų tėvai dirbo grupėse, atliko įvairias užduotis Kalėdų tema. Šventės pabaigoje visi susirinkusieji pasidalino kalėdaičiais.

Tikybos vyr. mokytoja Danuta Sobol

Šalčininkų r. mokyklų šachmatų varžybų bronza

25485185_1548373348551893_1698291346_o

Trečiadienį, gruodžio 13 dieną mūsų gimnazijos mokiniai Edvin Bicic, Ernestas Ščiglo, Jan Tomaš Malikas (visi IV G kl.) ir Evelina Chotuliova (6 kl.) dalyvavo rajoninėse mokyklų šachmatų varžybose. Gimnazijos komanda po susitikimų grupėje su Jašiūnų M. Balinskio gimnazija (3:1), Eišiškių gimnazija (2:2) ir Šalčininkų J. Sniadeckio gimnazija (1:3) pateko į finalą. Finale teko susitikti su varžybų lydere Jašiūnų „Aušros“ gimnazija (0:4) ir su Lietuvos Tūkstantmečio gimnazija (3:1).  Taigi varžybų nugalėtoja tapo Jašiūnų „Aušros gimnazija, antrą vietą laimėjo Šalčininkų J. Sniadeckio gimnazija, o mes iškovojome trečią vietą ir pasipuošėme bronzos medaliais.

Kūno kultūros mokytoja Diana Krečienė

Pasaulinės AIDS dienos protmūšis: „AIDS geriau žinoti“

Gruodžio 1 d. – pasaulinė AIDS diena, minima nuo 1988 metų. Šios dienos tikslas propaguoti brandesnį visuomenės, politikų bei žiniasklaidos požiūrį į ŽIV/AIDS ligą ir ligonius bei siekti kuo efektyviau sumažinti naujų ŽIV užsikrėtimų, diskriminacijos, naujų mirčių nuo AIDS! Mūsų gimnazijoje buvo suorganizuotas protmūšio žaidimas. Apie planuojamą iniciatyvą buvo informuota bendruomenė bei pakviesti Adomo Mickevičiaus ir „Ryto“ gimnazijų III – IVg klasių mokiniai, darbuotojai ir mokytojai. Jie subūrė 4 komandas. Šią dieną visi buvo pakviesti įsisegti „Raudonus kaspinus“. Mokyklos biologijos mokytoja Valentina Cvilik papasakojo, kokia proga vyks šis žaidimas, kada ir kaip pradėta minėti ši diena. Mokyklos bendruomenė išgirdo daug naudingos ir įdomios informacijos. Buvo pateikta 10 klausimų. Į dalį klausimų pavyko atsakyti nesunkiai, tačiau liko ir neįveikiamų. Visi dalyviai aktyviai aptarinėjo galimus atsakymus. Labai nedideliu skirtumu protmūšį laimėjo „Ryto“ gimnazijos IVg kl. mokinių komanda. Visi dalyviai gavo simbolines dovanėles.

Biologijos mokytoja metodininkė Valentina Cvilik