Graffiti dirbtuvės „Ačiū“

Š.m. lapkričio 22 d. mūsų gimnazijos IV G klasės mokiniai, Ryto gimnazijos ir Dieveniškių technologijų ir verslo mokyklos mokiniai dalyvavo projekte „Ačiū“. Projekto tikslas – skatinti jaunuolius permąstyti savo tapatybę ir ryšį su Lietuva. Projektą organizavo ir užsiėmimą vedė VšĮ Kūrybos ir inovacijų laboratorijos direktorius Audrius Laurutis.

Jaunimas dieną pradėjo nuo susipažinimo, apšilimo veiklų, kūrybinių užduočių atlikimo, komandų formavimo. Po to prasidėjo kūrybinė sesija, kurios metu jauni žmonės naudodami neformaliojo ugdymo metodus nusistatė savo ryšį su Lietuvos istorija, dabartimi ir asmenybėmis, kurios paliko didžiausią pėdsaką jų asmenybėje. Kiekviena komanda išsirinko asmenybę ir apgalvojo jos pateikimą dabartinio gyvenimo aplinkoje. Tada dalyviai pasigamino kokybišką graffiti trafaretą ir išpurškė pasirinktą asmenybę ant drobės. Nors užsiėmimas truko ilgai, tačiau komandos džiaugėsi gautais rezultatais, spėjo padaryti net penkis kūrybiškus ir įdomius darbus.

Socialinis pedagogas