LIONS QUEST programos ,,Raktai į sėkmę“ mokymai

54516195_162188944668453_2689275669103247360_nKovo 14-15 d. Dieveniškių Adomo Mickevičiaus gimnazijoje vyko LIONS QUEST programos ,,Raktai į sėkmę“ mokymai, finansuojami ,,Saugios aplinkos mokykloje kūrimas II“ projekto  lėšomis.  Mokymuose dalyvavo 3 gimnazijų mokytojai: Dieveniškių Adomo Mickevičiaus, Baltosios Vokės Elizos Ožeškovos, Turgelių Aistuvos. Mokymus vedė VšĮ LIONS QUEST direktorius, vaikų ir paauglių psichiatras Linas Slušnys. Jis  pademonstravo, kaip dirbti su ta programa, išbandyti ir pritaikyti naujus įgūdžius įvairiose situacijose. Porose ir grupėse išbandėme įvairius metodus, reikalaujančius mąstymo, pamatėme, kuo jie naudingi. LIONS QUEST ,,Raktai į sėkmę“ yra išsami ir lanksti programa, skirta vyresniems paaugliams ir jaunimui, padedanti stiprinti pilietinę atsakomybę bei esmines socialines, emocines, akademines kompetencijas ir darbo įgūdžius. Mokymosi tarnaujant projektai ugdo asmeninę ir socialinę atsakomybę, moko kurti ir palaikyti pozityvius tarpusavio santykius, suteikia galimybę pažinti ir mokytis iš realaus gyvenimo.

Gimnazija iškėlė tikslą įgyvendinti programą ,,Raktai į sėkmę“. Norime, kad mūsų mokiniai augtų rūpestingais, atsakingais, laimingais ir aktyviais, tad tikime, kad ši programa – galimybė, kaip tai pasiekti.

Nuo 2019 m. rugsėjo 1 d. gimnazijoje įgyvendiname LIONS QUEST  ,,Laikas kartu“ (skirta priešmokyklinio ugdymo ir pradinių klasių mokiniams) ir ,, Paauglystės kryžkelės“ ( skirta 5-8 klasių mokiniams) programas. Mokiniai mokosi efektyvios komunikacijos, analizuoja ir sprendžia problemas. Taip pat mokosi, kaip atsispirti neigiamam bendraamžių spaudimui, priimti sprendimus, saugančius sveikatą, suprasti bei priimti skirtumus klasėje, gimnazijoje ir bendruomenėje.

Direktorė   Danuta Anichovskaja